Drukbezocht vriendjes- en vriendinnetjesdag met tennis & padel 🎾🌞

11 april 2024


De vriendjes- en vriendinnetjesdag was weer een groot succes! Onze jeugdleden mochten een vriendje of vriendinnetje meenemen om ze een keer mee te laten doen met tennis en padel. We hadden een geweldige opkomst met maar liefst 26 enthousiaste kinderen en bovendien een stralend mooie dag! 

De jeugdcommissie zorgde ervoor dat alles op rolletjes liep, met leuke, vriendschappelijke wedstrijdjes op zowel onze tennis- als padelbanen. De kinderen hadden veel plezier en de ouders genoten heerlijk in het zonnetje. 🌟

Tennis & padel voor jouw kind?

Zoek jij een leuke en sportieve activiteit voor jouw kind? Kies dan voor tennis & padel bij TPV Uitwijk! Bij Uitwijk combineren we het plezier van tennis en padel in één lidmaatschap zonder wachtlijst voor jeugdleden. Plus, dankzij onze sponsoren, kunnen we dit allemaal aanbieden tegen een zeer aantrekkelijk contributietarief.

Voor meer informatie over onze vereniging en hoe je je kind kunt inschrijven, kijk op onze website of stuur een e-mail naar [email protected].   

Nieuwscategorieën