Bardiensten inplannen | we hebben jouw hulp nodig!

23 maart 2024


Wat een jaar hebben we achter de rug: 200 nieuwe leden hebben zich bij onze geweldige club gevoegd. En na een potje tennis of padel genieten velen van jullie graag van een drankje in het  clubhuis of op het terras.  

Om dit te blijven doen, hebben we jouw hulp nodig

We runnen de bar namelijk met z’n allen! Zo houden we de prijzen van de drankjes én de contributie laag. Daarom vragen we iedereen om twee bardiensten per jaar te draaien. Als we allemaal zo ons steentje bijdragen, is het clubhuis altijd open!

Hulp nodig?

  • Op onze website vind je meer informatie: Bardienst draaien
  • Stuur een mail naar [email protected] en we helpen je op weg bij de eerste bardienst 
  • Kijk hier een kort filmpje hoe je je eenvoudig aanmeldt voor een bardienst.   

Samen maken we onze club nóg gezelliger

Laten we samen TPV Uitwijk nog succesvoller, gezelliger en gastvrijer maken. Plan je bardiensten in en laten we er samen een fantastisch jaar van maken. Jouw inzet is onmisbaar voor het succes van onze club. Tot snel achter de bar!   

Nieuwscategorieën